O nás

Cukrárenskej výrobe sa venujeme od roku 1993. Venujeme sa výrobe zákuskov, trvanlivého pečiva, slaného pečiva, tradičných i netradičných tort. Venujeme sa aj umeleckej cukrárčine a zhotovíme torty a marcipánové ozdoby podľa Vášho priania.

Pri našej výrobe nepoužívame žiadne rýchlo-šľahacie hmoty a esencie. Pre výrobu tort a koláčov používame tradičné osvedčené recepty. Všetky naše produkty sú vyrobené z čerstvých surovín.

Zo širokého sortimentu zákuskov si vyberie každý, i náročný zákazník. Torty vyrábame podľa katalógu, alebo priania a návrhu zákazníka. Obrovská variabilita našich tort Vám zaručuje nekonečné možnosti kombinácií, záleží len na Vás pre aký druh torty sa rozhodnete. V našej ponuke taktiež nájdete aj jedlú tlač, čím môžte potešiť svojich blízkych fotografiou na torte.

Poskytujeme cukrárenské služby pre svadby a spoločenské akcie. Vrátane zabezpečenia obalových materiálov pre prenos a výslužky.

Kvôli kapacitným možnostiam doporučujeme menšie zákazky objednávať aspoň dva týždne vopred. Svadby minimálne dva mesiace vopred.

Okrem našej výroby ponúkame na predaj aj cukrové a marcipánové ozdoby. V ponuke u nás nájdete aj rôzny doplnkový tovar a krabice rôznych velikostí.

Predajňa je v Smižanoch, Nábrežná 66, v tichej ulici pri potoku Brusník.